ANASAYFA     PLENTY PRO     TİCARİ YAZILIMLAR     WEB TASARIM     TEKNİK BİLEŞENLER     KURUMSAL     İLETİŞİM
TEKNİK HİZMETLER
.
 

TEKNİK SERVİS VE DESTEĞİ


Sorun yaşadığınız nokta ister tek bir bilgisayar isterse büyük bir network olsun MARTITEK sizin için her zaman desteğe hazırdır. Destek personelimiz en kısa zamanda en uygun yöntemle sorununuza çözüm bulacaktır.

Sözleşmeli müşterilerimize tüm destek hizmetlerimiz ücretsizdir. Diğer müşterilerimiz için alacakları destek türüne ve zamanına göre verilen servisler  ücretlendirilir.

TELEFON DESTEĞİ

Biz daima anlaşılır bir üslupla müşterilerimizin sorunlarına kısa zamanda net çözümler üretiriz.

MARTITEK personeli daima telefon ve e-mail desteği için hazırdır. Etkili, kolay, anlaşılır tarzda yaklaşımlarla müşteri memnuniyetni ön planda tutmak amaçlarımızdandır.

Sizin probleminiz bizim problemimizdir.
 

UZAKTAN İZLEME

Serverlarınızın durumunu uzaktan takip ederiz. Gerekli kritik güncellemeleri yapar olabilecek sorunlara önceden çözüm getirmiş oluruz. Uzaktan izleme ile server performansı sürekli takip edilir, olası yavaşlama ve yüklenmeler takip edilerek gerekli gözümler sunulur.


UZAKTAN DESTEK


MARTITEK sizin ekranınıza izninizle birlikte her zaman ve her yerden ulaşarak sorunuzu takip eder ve olası çözümleri size sunar. Özellikle office uygulamaları ve ticari yazılım kullanımlarında sıkça sorunlar yaşayan müşterilerimize bu tür desteğimiz mevcuttur. Yeni ürün almış müşterilerimize ürünlerini profesyonel şekilde kullanabilene kadar bu tür desteği kendilerine sınırsız olarak vermekteyiz.
 

YERİNDE DESTEK

Tüm uğraşlarımıza rağmen problemi çözüme kavuşturamadıysak MARTITEK teknik personeli en kısa zamanda size işletmenizde destek verecektir. Size ulaşım süresi trafik, hava şartları ve uzaklık ile doğru orantılı olarak değişebilmektedir. Aynı gün destek vermek ve sorunu yine aynı gün içinde çözüme kavuşturmak öncelikli amacımızdır.

Yerinde destek veren personelimiz kalifiye ve deneyimli kişilerden oluşur. Bu yüzdendir ki kısa zamanda sorunlarınız çözüme kavuşur.  


PLANLANMIŞ  ZİYARETLER

Biliriz ki önceden alınacak tedbir sonradan uygulanacak tedaviden iyidir.

Her ne kadar ofisimizden müşteri sistemlerini takip etsek de bazı şeylerin farkına varmamız onları tespit etmemiz uzaktan mümkün olmamaktadır. Bu ziyaretlerimiz sırasında zamanla oluşabilecek bir çok sorunun önüne geçmiş olmayı hedefleriz. Fanı bozulmuş bir server, aşırı yüklenilen bir UPS, kısa devre yapan bir kablo bağlantısı yada bir revizyon çalışmasından sonra oluşan yanlış kullanımları  yerinde görerek sorun çıkarmadan önlemini almak sürekli yaşadığımız olası durumlardır.
 
   TEKNİK BİLEŞENLER
 
 
  PLENTY PRO
Spor Merkezi Yönetim Sistemi. Bir spor merkezini yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!
   
  TİCARİ YAZILIMLAR
Martı teknoloji, Akınsoft Yetkili satıcı ve Eğitim noktası olarak ticari ve sektörel yazılımlarda öncü bir firmayla anlaşmanın mutluluğunu yaşıyor.
   
  WEB TASARIMI
Yönetilebilir web sitesi sahibi olmak MARTITEK ile artık çok kolay.
   
  GEÇİŞ SİSTEMLERİ
El izi ve Kartlı geçiş sistemleriyle Üye ve Personel takibinde Müthiş fırsatlar.
   
 
||  Spor Merkezi Yönetim Sistemi Yazılımı  |  Randevu Takip Sistemi |     ERP-MRP Yazılımı | Web tasarım | PDKS Personel takip sistemi | Mifare Kartlar | Turnikeler | Akınsoft Ticari Yazılımlar Akınsoft Programları Destek ve Eğitimi ||
 
 
Martı Teknoloji Bilişim ve Danışmanlık Hiz. Dış Tic. Ltd. Şti.
Copyright © 2011 Her Hakkı Saklıdır.
 
  Bizi takip edin :